Villas De Guajiru, Casa 1
| Gratis parkering | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Privat strand Strand | Aktiviteter Snorkling Fiske Vandring | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Barnvänligt Barnsängar Lekplats för barn | Rullstolspassage Rullstolstillgänglighet | Luftkonditionering |
Villas De Guajiru, Casa 1 Flecheiras med 4 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Guajiru, som ligger cirka 10 minuters promenad bort. Villan med 4 badrum, som har en privat pool, erbjuder även vandring och fiske för aktiva gäster.
Praia de Flexeiras ligger ungefär 4 km bort.
Här finns en terrass med utsikt över bergen. I badrummet finns även en duschkabin och en separat toalett. Det finns badlakan och handdukar för gästernas komfort.
Här finns matplats med köksutrustning, såsom vattenkokare, kylskåp och köksredskap. Pizzaria Bons Amigos, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger cirka 7 minuters promenad bort. Villan ligger 150 km från Pinto Martins flygplats.
- Lokala sevärdheter
- Guajiru838 km
- Feira Livre de Trairi4880 km
- Praia Flecheiras3579 km
- Flecheirasstranden4705 km
- Mercado Publico de Trairi4891 km
- Praia de Flexeiras3711 km
- Manoel Barroso Neto Municipal-stadion4477 km
- Praia de Guajiru936 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Gratis parkering
- Säkerhetsfack
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Rullstolstillgänglighet
- Säkerhet
- Privat strand
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Fritids- och TV-Rum
- Snorkling
- Vandring
- Fiske
- Pool med utsikt
- Grunda delen
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Hushållning
- Matinköpsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
- Barnpassning/barnomsorg
- Lekplats för barn
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Pinto Martins till Villas De Guajiru, Casa 1?
Flygplatsen Pinto Martins ligger 150 km från Villas De Guajiru, Casa 1. - ❓
Erbjuder Villas De Guajiru, Casa 1 ett kök?
Villas De Guajiru, Casa 1 har ett utrustat pentry med vattenkokare, kylskåp och köksredskap. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Villas De Guajiru, Casa 1?
Man kan bo i Villas De Guajiru, Casa 1 med sitt husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i denna semesterbostad?
Ja, en badtunna erbjuds i denna semesterbostad. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen på Villas De Guajiru, Casa 1?
Gästerna på Villas De Guajiru, Casa 1 kan enkelt nå Guajiru och Praia de Flexeiras, som ligger inom 10 minuters promenad från boendet respektive 4 km bort.